در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

ارسطو  عباسی

بهترین لینوکس برای لپ تاپ ایسوس g5557

سلام دوستان، به لینوکس خیلی علاقه دارم اما هر توزیعی از لینوکس نصب می کنم لپ تاپم به شدت داغ می کنه، باطریم کلا نیم ساعت بیشتر نمی تونه روشن بمونه نمی دونم چیکار کنم

اوبنتو

مینت

المنتری

دبیان

رو نصب کردم همه این مشکل را داشتند و بینشون عاشق اوبنتو هستم الان هم روی سیستم موجوده اما مشکل دارم باهاش

ممنون

#بهترین_توزیع_لینوکس_چیست #انتخاب_توزیع_مناسب_لینوکس #لینوکس_مناسب_برای_لپ_تاپ #انتخاب_یک_توزیع_مناسب_لینوکس #توزیع_لینوکس
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
علی پرکره

منم همین مشکل رو با یه PC دارم....

دور فن به شدت میره بالا و انگار داره از تمام منابع سیستم بصورت فول استفاده میکنه

هرکی هرکاریم گفت کمن کردم (مثله نصب درایورهای لینوکسی آپدیت شده... و...)

آخر مجبور شدم ویندوز بریزم بعد رو VM نصبش کنم

اگه راهکاری پیداکردید لطفا اعلام کنید

samurai

احیانن کارت گرافیک nvidia نیست؟

ورژن اوبنتو چیه؟

سلام

نسخه های قدیمی لینوکس با دو پردازنده گرافیکی مشکل داشتن و باعث داغ شدن بیش از حد و تخلیه سریع باتری میشد

اما نسخه های جدید تا اونجایی که من دیدم مشکلی ندارن

شما درایور گرافیک رو آپدیت کنید احتمالا مشکلتون حل میشه

یاسر امینی

شاید مشکل از یه پروسه در حال اجرا رو سیستم باشه یا هارد مشکل داشته باشه

لطفا خروجی دستورات زیر رو ارسال کنید

htop

mpstat

ارسطو  عباسی

پردازنده گرافیکی ام Nvidia هستش که سخت افزارش رو نصب کردم

لینوکسم هم آخرین ورژن اوبنتو هستش

samurai

nvidia optimus تکنولوژِی هست مخصوصا در لپ تاپ به کارمیاد باعث میشه در زمانهایی که به گرافیک اضافه نیازی ندارید از همون گراقیک اینل استفاده کنه تا موقع نیاز... اما گاهی وقتا در لینوکس این مشکل دیده میشه که این قابلیت غیر فعاله و هر دو گرافیک همزمان ران هستن و به این دلیل به این مشکل میخورید

اینجا رو ببینید Bumblebee مشکل رو حل میکنه

اما به هر حال به نظر من شما که لینوکس رو انتخاب کردید حتما برای کار در ترمینال انتخاب کردید و نیازی ندارید به گرافیک بیشتر من باشم درایور nvidia رو حذف میکنم

ارسطو  عباسی

دوستان خیلی ممنون, یک لینوکس عالی پیدا کردم که هیچ مشکلی نداره. اسمش اوبنتو با رابط کاربری میت

Ubuntu Mate

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....