بیات

منبع خوب برای کرنل لینوکس چرا نداریم؟

به نام خدا ، دوستان من زیادنیست اینجامیام دربحث پیشین از چرا ما مدرک میگیریم سخن گفته شد.امروز میخام به همه دوستان چه لینوکسی چه ....بگم که این itpro تجربه ای پیروزمند در زمینه اموزش وهمگانی کردن تجربه های دوستان داشته ، میخام این روبه بحث بگذاریم آیا منابع خوب دردست هست ؟پاسخ هم آره هم نه. درسته کسی که میخاد کامیپوترکارکنه بایدزبانش خوب باشه خب برای خیلیها ابتداش دشواره میشه برای اونهاابزاری روفراهم کرد که بتونن نرم تر شروع به یادگیری بکنند ، روزی روزگاری گرفتن مدارک سیسکو ومایکروسافت دشوار بود اماامروز خیلی هادر اون حرفه ای شدن این نشان از افزایش سطح دانش همگانیه امادرباره لینوکس به سه دلیل لینوکس ارزشمنده ، باز بودن دست برنامه نویس و سرعت بالاو اینکه سیستم عامل علم ودانشگاهه ، بنده امروز ازهمه دوستان میخام دست به دست هم بدیم واین کتاب رو به نام itpro ترجمه کنیم و اقای unity هم این کتاب روبه نام این انجمن بزنند، وچراما همچون mcgraw hill کتاب پی دی افی رو همگگانی نکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کتاب پیشنهادی من اینه کتابی به اندازه کافی ارزششمند که میتونه نگاه دوستان روبه لینوکس بازکنه

دونستن ساختار لینوکس بسیار پراهمیته.اگر ما ده نفربشیم هرکس میتونه مسولیت پنجاه برگ رو یادوفصل روبه عهده بگیره میتونیم خدمتی به همه بکنیم، به خدا هرچه گشتم ودیدم متوجه شدم درک خود کرنل بر شبکه کارها برنامه نویساندرایور نویسان /...... برهر کس که بالینوکس کارمیکنه بایا و بایسته ست.
اگر دست ب دست هم بدیم کاری دشوار نیست
میشه انتشارات رایگان راه انداخت که کتابهاش pdf باشن.

#مقایسه_کرنل_ویندوز_و_لینوکس #مرجع_یادگیری_هسته_لینوکس #نحوه_ایجاد_kernel_اختصاصی_لینوکس #یادگیری_kernel_لینوکس #تفاوت_کرنل_و_میکروکرنل #هسته_لینوکس #ماژول_کرنل_سیستم_عامل_چیست
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh
سلام
اگر به صورت یک فرهنگ در بیاد و تمامی کتاب های مرجع اینجوری بشه خیلی عالیه
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

امروز ارزان تر از فردا در جشنواره تخفیف ها

با بهترین ها یاد بگیرید